ABP : Watchbands and straps for all watches. Made to measure belts and small leather goods. New and pre-owned watches.

Український - ABP, це унікальна компанія...

«Майстри зі шкіри, машина часу, або туристичне агенство» - цими словами можна описати Ательє Bracelet Parisien. В першу чергу, ми – професійна майстерня, (сертифікована фірма зі статусом: Entreprise du Patrimoine Vivant : Company of the Alive Heritage) оскільки наші вироби виготовляються виключно у Паризькій майстерні-бутіку. Ми пропонуємо своїм клієнтам унікальний вибір шкіряних виробів та дублень, різноманітних кольорів, форм та розмірів. Наша основна мета – надання унікального характеру виробам із шкіри руками наших талановитих майстрів.

Ательє Bracelet Parisien є в першу чергу командою, сімейною справою, що охоплює два покоління. Жан-Клод Перрін всесвітньовідомий завдяки своїм годинникам адже він був у витоків створення та розвитку двох топ-фабрик з виробництва браслетів для годинників, які є постачальниками престижних швейцарських брендів сьогодні): CAMILLE FOURNET та CREATIONS JEAN-CLAUDE PERRIN.


Український - ABP, це унікальна компанія...
ABP – це унікальна компанія.
 
Ателье Bracelet Parisien – це перш за все команда, сім’я з двох поколінь. Jean-Claude PERRIN, всесвітньо відомий експерт з наручних годинників, що брав активну участь у створенні та розвитку  самих елітних годинникових фабрик в індустрії  (постачають більшість престижних брендів Швейцарських майстрів) : CAMILLE FOURNET та CREATIONS JEAN-CLAUDE PERRIN. 
 
JEAN-CLAUDE PERRIN одружився  на мадам Régine FOURNET (племінниця засновника бренду Camille Fournet) у 1966, і вони разом переїхали до Парижа з рідного регіону  Champagne, щоб приєднатися до сімейного бізнесу, де JEAN-CLAUDE обійняв посаду виконавчого директора. Згодом, пара покинула CAMILLE FOURNET та заснувала свою власну компанію CREATIONS JEAN-CLAUDE PERRIN, яка через 20 років була продана індустріальній групі.
 
Jean-Claude PERRIN, після багаторічного досвіду роботи у виробничому секторі люксових годинників, вирішив присвятити себе своїй пристрасті – годинникам ручної роботи. Він стає ексклюзивним приватним майстром та відкриває у 1977 власний бутік, площею у 50 кв. М., в 1-му районі Парижу на вулиці 7 rue Saint Hyacinthe. Бутік одразу отримав велику популярність завдяки уныкальному концепту: аматори та ентиузіасти шкіряного ремесла мали змогу замовити собі браслет, обираючи з понад 50 видів та форм шкіри та декількох сотень відтінків. Клієнти навіть могли індивідуально вказати сектор на шкірі, з якого вироблятиметься браслет.
 
Ідея користувалася неабиякою популярністю, але маючи величезний досвід у цфй сфері, Jean-Claude PERRIN відмовляється знову потрапляти у пастку індустріалізації, яка останнього разу відволікла його від своєї пристрасті заради керівної посади та менеджменту. Кінець-кінцем, він оточує себе своєю дружиною Регіною, сином Яном, зятем Домініком, та залишає у команді декількох найкращих майстірв.

Український - ABP, це унікальна компанія...
За кілька років компанія, налічуючи 14 працівників, переїхала до нової більшої майстерні-бутику (де власне можна побачити роботу майстрів) за адресою 28 Place du Marché Saint Honoré у 1-му окрузі Парижу. Майстерня пропонує такі послуги:
 
 • Ремінці для годинників (готові та на замовлення)
 • Нові та антикварні годинники
 • Гравіровка, полірування, ремонт та перевірка годинників
 • Магазин шкіряних виробів (шкіра, ремені, сумки – готові та на замовлення)
 • Різноманітні аксесуари
 
Однак справжня додана вартість ABP полягає у наданні унікальних послуг з підбору окремих продуктів, виходячи з бажань та вподобань клієнта:
 
 
 
 • Більштніж 50 видів шкір тварин та шкіряних матеріалів: алігатор, пітон, страус, теля, анаконда, окунь з берегів Нілу, и це лише декілька із можливих варіантів;
 • Сотні кольорів та безліч варіантів обробки/полірування;
 • Десятики видів браслетів, від класичних до найбільш сучасних, з ретельними замірами вашого зап’ястя та проробленням отворів саме там, де Вам потрібно;
 • Блищько 10 варіантів товщини;
 • Ьільш ніж 600 кольорів ниток, їх типів та ширини шиття;
 • Форми голки, краї, утримувачі, підготовка отворів. Американські пластини, браслети, подвійні та потрійні обертання, свердління індивідуальних отворів (в порівнянні зі звичайним рядом отворів на ремінці, як це прийнято у масовому виробництві) – це перелік лише декількох особливостей адаптації наших методів під ваші вподобання, завдяки яким ABP є всесвітньо відомим бутіком з роботи з шкіряними виробами, що працює індивідуально з кожним клієнтом.

Twitter
Facebook
Skype
Instagram


THE BOUTIQUE


56, Place du Marché Saint Honoré
75001 Paris

Phone :
+33 (0) 1 47 03 49 71


ASSISTANCE FOR ORDERS


Email : info@abpparis.com
OPENING HOURS


Tuesday - Saturday

10am-7pm

Visit our watchbands photo gallery.

Visit our belts & small leather goods photo gallery.

Visit our telephony & multimedia photo gallery.

Partnerships
Atelier du Bracelet Parisien

56, place du Marché Saint Honoré
75001 Paris

+33 1 47 03 49 71info@abpparis.com
--------


ABP Paris is a craft company with the French state label Company of Living Heritage.

On measure watchstraps, belts, leather goods, new and second-hand watches are the core part of our activity.